Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes időpontegyeztetéssel
8200 Veszprém, Megyeház tér 2., 1. emelet 13.
06202119523   06202853692  
veszprem[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes időpontegyeztetéssel

Általános tévhit: nekem nincs nyelvérzékem... Ismerős?

2020-01-29Hogyan lehet ezt az érzést leküzdeni a Bonus Nyelviskola módszerével?

Nincs nyelvérzéked? Első kérdés vissza a kérdésre: ki mondta ezt neked? Esetleg csak egy jó kifogás, amiért halogatod a nyelvtanulást? Mi szükséges igazán ahhoz, hogy megtanuld azt, amit előtted már ezren megtanultak?
Igen, valóban vannak olyan szerencsés egyének, akiknek a nyelvtanulás nagyon könnyen megy. Neked olyan könnyen megy, hiszen jó a nyelvérzéked – mondhatod egy sorstársadnak...Szerencsére, létezik a Bonus Nyelviskola módszere, amellyel ez a félelmed és rossz berögződésed, tévhited könnyen elszáll. Az iskola, ahol aktívan és interaktívan tanulod a nyelvet, élmény alapú tanulással, személyre és érdeklődési körökre bontva. Az iskola, ahol különböző témákat vitattok meg, és bár igaz, hogy különböző szinteken találjátok magatokat egy helyen, itt minden értetek van. Hogyan is néz ki egy óra nálunk?
És mégis, mitől olyan különleges a Bonus Nyelviskola módszere? Itt nem az a cél, hogy magold a nyelvet, amit ugyebár nem lehet, hanem élethelyzeteket kreálva sajátítod el azt.
Minden elme és ember más és más, így a nyelv sem ismer határt. Az teszi a Bonus Nyelviskolát színessé, szerteágazóvá és nem utolsó sorban egyedivé, hogy sokrétű feladatokat vonunk be a tanulásba, így kilépünk a saját komfortzónánkból is.
A hely, az iskola, ahol a jókedv a tanulás része, ahol a sok szinten lévő diákok egymást motiválják, támogatják és tényleg örülnek egymás sikerének. Előre és felfelé húzzák egymást. Ez az a módszer, ami által Te is azt mondhatod: lehet hogy nincs nyelvérzékem, de én megtaláltam a legjobb módszert a nyelvtanulási céljaim felé. Igy már semmi sem állíthat meg abban, hogy egy napon sikeresen, magabiztosan az idegen nyelven beszéljek. Kell ennél több, jobb Neked?

Jelentkezz itt ingyenes tudásfelmérésre, képzési tanácsadásra és tesztelj le minket egy tanórán kockázatmentesen:
https://veszprem.bonusnyelviskola.hu/ingyenes-kepzesi-tanacsadas

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel