Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes időpontegyeztetéssel
8200 Veszprém, Megyeház tér 2., 1. emelet 13.
06202119523   06202853692  
veszprem[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes időpontegyeztetéssel

Hogyan leszel hétről hétre magabiztosabb folyékonyan kommunikáló nyelvtanuló a Flexi Módszerünkkel?

2020-01-28Angolul folyékonyan kommunikáló nyelvtanuló... milyen jól is hangzik ez.

Sok mindenki álma és vágya ez. Mennyi új lehetőség nyílna így meg előttetek! Milyen fantasztikus élmények, tapasztalatok, kinevezések, karrieretekben előreléptetések lehetnének a tieket! Számos olyan csoda, amit most elképzelni sem mertek... Miért is nem tudod elképzelni sem? Mert nem vagy folyékonyan beszélő és ez az, ami a felsoroltak elérésében gátolhat téged?
Mi lenne, ha most a feltételes módból ugranánk egyet a jelenbe és mindezt, amiről most csak álmodozol, betennéd a zsebedbe. Te ezt hogy képzeled? Van némi ötleted?
Egy tipp: látogass el a Bonus Nyelviskola Hálózat egyik iskolájába, hiszen országszerte megtalálhatóak vagyunk midenfele. Bonus - a neve is már sugalja, itt többet kapsz.
Említésre esett már a másik írásban, milyen fantasztikus oktatási módszerekkel műkődik a Bonus Nyelviskola, sorolni újra talán már nem is nagyon szükséges.

Ha azt mondjuk, aktív-interaktív módszer, az már sokat elárulhat neked, de ha mégis vannak kételyeid, fordulj hozzánk bizalommal, vagy vegyél részt egy tanórán és szemléld meg saját magad. Mi történik a tanórán, milyen fergeteges a hangulat, mennyire felszabadultak a tanulók, milyen családias a légkör. Egymást támogatva, segítve egyre csak azon kapod magad, hogy napról napra Te is többet mersz és mondasz is ki az adott idegen nyelven. Azon a nyelven, amit még pár hete, de akár éveken keresztül a rémálmaid közé soroltad. Szükséges egy jó vezető, ami az órákon a tanárod és ami a Bonus keretében adva van. A tanár segítségével formálódik egy jó csapat, és ennek a csapatnak te is szerves része vagy. 50-50 százalék az arány: 50 %-ot ad a tanár és 50 %-ot a diák. Ezt összeadva eléritek a 100 százalékot.
A szuper barátságos légkörben a nyelvtanulás is sokkal könnyebben megy. Neked sem kell félned, nem kell halogatnod azt, amit már évek óta teszel. A mai világ ennek nem kedvez. Hiszen a jól ismert mottó szerint: a mai világban az ember angol nélkül olyan, mint hal víz nélkül.

Ezt nem kell talán különösebben megmagyarázni, a long life learning idejét éljük.
Ne tétovázz, ne várj, ne halogasd azt, ami a szemed előtt van. Próbáld ki te is magad még ma. Hívd vagy keress fel a Bonus Nyelviskolát, a többi pontos részlettel ott ismertetnek majd Téged.Légy Te is egy sikertörténet a sok közül. Legyél te is azok között, akik azt mondják: Köszönöm neked Bonus, köszönöm azt a pluszt, amit tőletek kaphattam. Igy az életem sokkal könnyebb és boldogabb. Már én is egy magabiztosan angolul folyékonyan beszélő egyén vagyok : )

Jelentkezz itt ingyenes tudásfelmérésre, képzési tanácsadásra, és tesztelj le minket egy próbaórán kozkázatmentesen:
https://veszprem.bonusnyelviskola.hu/ingyenes-kepzesi-tanacsadas

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel