Előzetes időpontegyeztetéssel
8200 Veszprém, Megyeház tér 2., 1. emelet 13.
06202119523   06202853692
veszprem[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes időpontegyeztetéssel

Szintfelmérő

A Bonus Nyelviskola ingyenes on-line szintfelmérő rendszerében gyorsan és pontosan felmérheti nyelvtudását angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvből. A szintfelmérő teszt kitöltésénél a pontos eredmény miatt nem ajánlott semmilyen segédeszköz használata és azon kérdések megválaszolása, ahol a felhasználó találgatja a pontos választ. A szintfelmérő teszt automatikusan értékeli az eredményt, javaslatot tesz a nyelvi szintre és a kiértékelés végén kapott eredményt akár ismerőseivel is megoszthatja a legnépszerűbb közösségi oldalakon (Facebook, Iwiw, Twitter stb.)

ANGOL nyelvű szintfelmérők

NÉMET nyelvű szintfelmérők